Nowoczesne technologie w Turystyce - Tripsomnia.com

Zapraszamy Was na kolejny webinar z cyklu Nowoczesne Technologie w Turystyce. Tym razem gościć będziemy firmę www.tripsomnia.com. Tripsomnia od lat dostarcza oprogramowanie dedykowane branży turystycznej, jednocześnie zarządzając własnym Marketplace na którym oferuje różne typy produktów i usług turystycznych. Pomimo, iż tego typu rozwiązania już funkcjonują od dawna naszym zdaniem ta jest dużo bardziej innowacyjna i godna bliższego poznania. Dzięki niej nie tylko możesz sprzedawać swoje produkty turystyczne, ale również pozwala na dodatkowe zarabianie dzięki technologii do cross-sellingu usług turystycznych.
W listopadzie 2020 roku rozwiązanie Regionalnych Portali Rezerwacyjnych zostało docenione przez kapitułę konkursu Aplikacje Jutra organizowanego przez Polski Fundusz Rozwoju jako narzędzie do przeciwdziałania skutkom ekonomicznym pandemii COVID-19.
#Tripsomnia.com to oferta dla klienta indywidualnego, biur turystyki, przewodników, bazy noclegowej oraz organizacji turystycznych oraz urzędów miast. Spotkanie poprowadzi Michał Skórka - Manager Tripsomnia ds. współpracy z kluczowymi partnerami.
Patronat : https://cyfrowapolska.org