Nowoczesne technologie w Turystyce - Tripsomnia.com

Zapraszamy Was na kolejny webinar z cyklu Nowoczesne Technologie w Turystyce. Tym razem gościć będziemy firmę www.tripsomnia.com. Tripsomnia od lat dostarcza oprogramowanie dedykowane branży turystycznej, jednocześnie zarządzając własnym Marketplace na którym oferuje różne typy produktów i usług turystycznych. Pomimo, iż tego typu rozwiązania już funkcjonują od dawna naszym zdaniem ta jest dużo bardziej innowacyjna i godna bliższego poznania. Dzięki niej nie tylko możesz sprzedawać swoje produkty turystyczne, ale również pozwala na dodatkowe zarabianie dzięki technologii do cross-sellingu usług turystycznych.
W listopadzie 2020 roku rozwiązanie Regionalnych Portali Rezerwacyjnych zostało docenione przez kapitułę konkursu Aplikacje Jutra organizowanego przez Polski Fundusz Rozwoju jako narzędzie do przeciwdziałania skutkom ekonomicznym pandemii COVID-19.
#Tripsomnia.com to oferta dla klienta indywidualnego, biur turystyki, przewodników, bazy noclegowej oraz organizacji turystycznych oraz urzędów miast. Spotkanie poprowadzi Michał Skórka - Manager Tripsomnia ds. współpracy z kluczowymi partnerami.
Patronat : https://cyfrowapolska.org

Nowoczesne Technologie w Turystyce  - STORYTELLING   12 luty 2021 r. godz. 10.00

Zapraszamy Was na pierwsze spotkanie z cyklu Nowoczesne Technologie w Turystyce. Zaczniemy od rewelacyjnej aplikacji www.guideu.at Zajęcia poprowadzi Mateusz Tomaszczyk - wieloletni przewodnik po Krakowie i Beskidach. Licencjonowany trener Światowej Federacji Stowarzyszeń Przewodnickich. Webinar kierowany jest, do przewodników, pilotów oraz biur turystyki chcących rozszerzyć swoją ofertę. Każda osoba, która weźmie udział otrzyma dodatkowo bezpłatną konsultację.

TURYSTYKA SZKOLNA 26.02.2021  godz. 10.00-12.00

W kolejnym webinarze będziemy chcieli omówić i porozmawiać z Państwem o problemach TURYSTYKI SZKOLNEJ. Skupimy się na trzech: dualizmie prawnym, powrocie do organizacji imprez szkolnych po epidemii, oraz o "szarej strefie". Spotkanie poprowadzi Przemysław Zbytek - wykładowca akademicki, Prezes PInT, członek naczelnej komisji rewizyjnej PIT, wieloletni Vice-Prezes LOT i PZS. Zawodowo prowadzi od 26 lat Biuro Turystyki ACTIV specjalizujące się w turystyce dzieci i młodzieży, oraz wycieczkach dla grup zorganizowanych po kraju i Europie.

RODO w Turystyce

Zapraszamy Was na ciekawe szkolenie, które poprowadzi Tomasz Kolaszyński, twórca i ekspert merytoryczny w firmie GoRODO.pl. Tomasz Kolaszyński to Inspektor Danych Osobowych ale także osoba znająca branżę turystyczną od podszewki. W swojej karierze zawodowej między innymi pełnił rolę członka zarządu Wakacje.pl SA, gdzie odpowiadał za procesy operacyjne. Łącząc wiedzę z zakresu ochrony danych osobowych oraz doświadczenie z branży turystycznej, przedstawi nam i odpowie na wszystkie pytania dotyczące zagadnień ochrony danych osobowych zarówno u organizatorów jak i agencjach turystycznych.

JUŻ WKRÓTCE

- TURYSTYKA SZKOLNA                                                                                                      -     - AKTYWIZACJA OSÓB 60+ POPRZEZ TURYSTYKĘ
- GRANTY I DOFINANSOWANIA W TURYSTYCE
- TURYSTYKA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
- SPECYFIKA UMÓW NA ODLEGŁOŚĆ W TURYSTYCE
Zgłoś się na bezpłatny webinar.  Twój mail będzie wyłącznie wykorzystany do powyższego wydarzenia